Karolina Wojdała

O mnie

Cześć! Jestem Karolina i skończyłam filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i zarządzanie na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości. Obroniłam tytuł magistra pracą o tytule „Rola i znaczenie influencerów w marketingu internetowym”. Mam tatuaże, piercing, noszę okulary i cierpię na chroniczny brak czasu.

Moją pasją jest e-marketing, w szczególności influencer i content marketing. Postanowiłam połączyć hobby z moją miłością do zdrowego, świadomego odżywiania i tak powstał ten blog. Promuję zdrowy rozsądek, luz w życiu i dobrą zabawę – zero spiny i robienia formy życia kosztem zdrowia. Chcę, żeby to było miejsce, w którym wszyscy będziemy mogli się rozwijać, kształcić i motywować nawzajem: zarówno pod względem żywienia, jak i marketingu online.

W domu mam dwa koty i niespełna roczną córkę – nauczyłam się więc żonglować czasem w zależności od ilości zleceń, jedzenia w kocich miseczkach i wychodzących mleczaków. A uwierzcie, nie było to łatwe. Chciałabym znaleźć zmieniacz czasu, który miała Hermiona w trzeciej części Harry’ego Pottera, ponieważ moim nieśmiałym marzeniem jest wydanie kilku krótkich e-booków branżowych oraz przynajmniej jednej powieści, ale niestety – doba ma tylko 24 godziny.

Jestem copywriterem. Mam ponad trzyletnie doświadczenie w pisaniu tekstów SEO, na landing page, artykułów branżowych i tekstów marketingowych. Zdrowym odżywianiem z kolei interesuję się od 2016 roku, kiedy to po raz kolejny musiałam przegrać walkę z za ciasnymi spodniami. Wiążę swoją przyszłość zarówno z dietetyką, jak i marketingiem online.

Jeżeli potrzebujesz copywritera, wyślij mi wiadomość: kontakt@kreatywny-copywriting.pl. Na stronie firmowej znajdziesz moje portfolio.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *